• XVI Ogólnopolski Tydzień Kariery

Za nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego mottem przewodnim było: Talent i praca -to się opłaca! Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wędrowali po Mieście Zawodów, a wrażenia z tej wędrówki przedstawili na ciekawych rysunkach.  Z reklamą różnych zawodów podczas zajęć z wychowawcą mogli zapoznać się uczniowie klas 4-6. Najstarsi uczniowie z klas siódmych i ósmych na zajęciach doradztwa zawodowego wykonali ciekawe quizy zawodoznawcze, podczas których dowiedzieli się w jakich zawodach przyda się wiedza uzyskana w szkole z poszczególnych przedmiotów!

Anna Przywała

• Ogólnopolski Tydzień Kariery

• Nasza szkoła kolejny raz uczestniczy w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, tegoroczna XVI edycja pod hasłem: Talent i praca -to się opłaca! odbędzie się w dniach 16-23 października.

• Rekrutacja 2023/2024

• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/2024

Poniżej znajduje się link do informacji o zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, znajdują się tu również informacje o zasadach przeliczania punktów i terminach egzaminów ósmoklasisty w roku 2024. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

• Formularze