• Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna.
    • Laboratoria Przyszłości- zajęcia.

• 26.05.2023 10:07
      • Program Laboratoria Przyszłości pozwala na uatrakcyjnienie metod nauki na zajęciach lekcyjnych oraz kołach zainteresowań, dając możliwości korzystania z nowoczesnego sprzętu technicznego, informatycznego i rejestrującego.
      • Dzięki innowacyjnym urządzeniom i narzędziom uczniowie mogą zgłębiać tajnik nauki z dziedziny techniki i technologii, inżynierii, informatyki, nauk matematyczno-przyrodniczych, projektowania, programowania oraz doskonalić umiejętności manualne. Zajęcia mają charakter pracy indywidualnej oraz zespołowej, łączą wiadomości teoretyczne z umiejętnościami praktycznymi, dzięki czemu są ciekawsze i bardziej atrakcyjne. Zdobywane w ten sposób doświadczenia na pewno zapadną uczniom głęboko w pamięć oraz ułatwią i uprzyjemnią naukę. W ramach laboratoriów młodzi ludzie będą mogli rozwijać swoja kreatywność, pogłębiać wiedzę, zdobywać nowe umiejętności, rozwijąć już istniejące talenty, poszerzać swoje zainteresowania, dzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżaniami z równieśnikami. Mamy nadzieję, że nowe, bogate wyposażenie pracowni będzie służyło poszerzaniu wiedzy, rozwijaniu zdolności i umiejetności uczniów naszej szkoły. Uatrakcyjnione zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne będą stanowiły źródło inspiacji i radości z nauki, a uczestnictwo w nich będzie czystą przyjemnością.

Życzymy owocnej nauki.

Nauczyciele Uśmiech