W ramach realizowanego projektu „Smak życia- debata o dopalaczach” uczniowie klas 7 i 8 na lekcji chemii przygotowali plakaty zawierające informacje na temat „dopalaczy” oraz zagrożeń wynikających z ich używania. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą postępować rozważnie i odpowiedzialnie oraz zachowają szczególną ostrożność i czujność nie tylko wobec „dopalaczy”, ale również w odniesieniu do innych substancji psychoaktywnych.
Monika Wojciechowska







